خدمات بی تو بی به سه بخش تبلیغات و بازاریابی، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری، معرفی و فروش محصولات تولیدی و تجاری می باشد.

B2B رویکردی جدید به مقوله بازاریابی دارد. از این نظر بازاریابی به روش سنتی تبدیل به روش های الکترونیکی و اینترنتی گردیده و B2B مفتخر است که توانسته به این مهم دست یابد.B2B در صدد است بتواند شکاف ایجاد شده در میان تولید کنندگان و صاحبان مشاغل مختلف با مشتریان خود را با به کارگیری علوم کامپیوتر و IT  و تجربه در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک برطرف نموده و محل امنی برای معاملات و داد و ستد های اینترنتی فراهم آورد.

از این رو است که B2B نه تنها به تبلیغات اینترنتی اکتفا نمی کند بلکه رسالت خود می داند برای اعضاء خود تا حد ممکن بتواند به امر بازاریابی بپردازد. با توجه به تنوع محصولات، بخش محصولات به قسمت های مختلف نوع و گروه محصول طبقه بندی شده و هر محصول در گروه خود قرار داده شده است و امیدواریم با عنایت به خدمت به شما دوستان این مهم به بخش بزرگی برای رقابت در کیفیت تولید و فروش کالاهای تولیدی و تجاری در کشور عزیزمان ایران گردد. مدیریت مجموعه B2B افتخاری بزرگ برای خود و اعضای خانواده B2B می داند که بتواند با علم به اهداف متعالی خدمتی هر چند کوچک به هموطنان ارجمند در جهت بهبود شرایط اقتصاد کشور ارائه نماید. از جمله دیگر خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد ارائه و پیاده سازی خدمات انفورماتیک و شبکه های کامپیوتری و همچنین پشتیبانی سرویس های مربوطه می باشد. در کشور ما هر روز بر تعداد کاربران شبکه و اینترنت افزوده می شود و میزان اطلاعات موجود بر روی سرورهای سازمان ها و شرکت ها رو به ازدیاد است. عدم آشنایی بسیاری از پرسنل و کارمندان سازمان ها و شرکت ها با این مقوله تخصصی و استانداردها به نفوذگران کمک می کند تا بتوانند به راحتی وارد شبکه کامپیوتری شده و به اطلاعات محرمانه دست یابند و یا تغییراتی را در آن ایجاد نمایند. با عنایت به اینکه مبحث امنیت شبکه همواره از دید مدیریت، یکی از ارکان محسوب می گردد و با توجه به افزایش روزافزون نیاز بخش های گوناگون کشور همچون حوزه های صنعتی،نظامی،نفتی،مالی و سایر ارگان ها و ادارات به این امر، بخش مهمی از فعالیت و توجه B2B به این مهم اختصاص یافته است. این مجموعه با همکاری تیم زبده و متخصصین زبردست شرکت ارشیا فراز اسپادانا ( شینکس ) که بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه IT و انفورماتیک دارد، مجموعه ای را تشکیل داده که با متکی به علوم روز دنیا در زمینه IT و انفورماتیک خدمات زیر را ارائه می دهد: مشاوره، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پروژه های کلان شبکه با استفاده از آخرین تکنولورژی روز متناسب با نیازهای کشور و همراهی مشتریان به تصمیم گیریهای مطمئن و متناسب با نیازهای واقعی مشاوره،طراحی،راه اندازی،پشتیبانی و نگهداری سیستم های مدیریتی امنیتی و مونیتورینگ شبکه. بازبینی و انجام Security Hardening. طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی نظارتی فیزیکی با استفاده از IP Camera همراه با انتقال اطلاعات و تصویر بین مکان اصلی و دفتر مرکزی. طراحی و انجام تست های نفوذپذیری (Penetration Test). طراحی و پیاده سازی سیستم های امنیتی (Firewall,IDS,IPS,….) مشاوره و طراحی سیستم های ایمنی مبتنی بر کلیه سرویس ها و Vendor ها. پیاده سازی دیتا سنتر،اتاق سرور بر طبق استاندارد به عنوان مکانی مناسب و استاندارد برای حفاظت از اطلاعات که یکی از سرمایه اصلی می باشد. پیاده سازی تلفن تحت شبکه مشاوره، طراحی و راه اندازی شبکه های Wireless,Wired. مشاوره،طراحی و راه اندازی شبکه های فیبرنوری. انتقال تکنولورژی و تربیت متخصصین به منظور دست یابی به بهترین نتایج. ارائه روش های مناسب و مطمئن برای استفاده از صنعت فن آوری اطلاعات در جهت دست یابی به منافع سازمان. تامین Device ها و تجهیزات تخصصی شبکه انواع Server ها Networking ها Device IP Camera. طراحی و فروش Application های تخصصی. فروش نرم افزار های تخصصی مدیریتی – امنیتی شبکه؛ در پایان اعلام می داریم مجموعه B2B دستان شما را به گرمی فشرده و پذیرای انتقادات سازنده و پیشنهادات راهبردی شما عزیزان می باشد.